torebka-damska-shopper-bag

Torebki damskie do sportowych stylizacji

Dobór damskiej torebki do sportowej stylizacji to często takie zagadnienie, które spędza niejednej z nas sen z powiek. Różnorodność dostępnych opcji stylistycznych może wprawiać w pewne zakłopotanie. Modna torebka damska wcale nie musi odpowiadać ogólnie przyjętym konwencjom stylistyczny. Podczas komponowania stosowanej stylizacji warto pokusić się o niestandardowe rozwiązania, oczywiście z zachowaniem pewnej wrażliwości estetycznej. W tym artykule staramy się dowieść, ze damska torebka może stanowić udaną i integralną część sportowej stylizacji. 

Torebka damska — ogólne wskazówki w zakresie tworzenia sportowych stylizacji

Jeśli nosimy się z zamysłem stworzenia nietuzinkowej o czarującej stylizacji, nie możemy ograniczyć się jedynie do tych najbardziej oczywistych rozwiązań. Na pierwszy rzut oka możemy pokusić się na przykład o popularny dodatek, jakim bez żadnego cienia wątpliwości jest sportowa torebka damska. Niestety mankamentem ej opcji jest niewielka wszechstronność. Typowo sportowa stylizacja, której uwieńczeniem jest również torebka sportowa, może powodować mieszane uczucia. Z jednej strony jest to najbardziej zachowawcze podejście do tematu, z drugiej natomiast — może ono razić swoją monotonią.

Na co zatem powinniśmy się zdecydować, aby dodać swojemu outfitowi nutkę pikanterii? Z pewnością powinniśmy uwzględnić w naszych rozważaniach bardziej oryginalne alternatywy — takie jak na przykład torebko-plecaki, nerki tudzież dodatki streetwearowe. Najbardziej imponujące rezultaty uzyskamy, zestawiając ze sobą skrajne style. Jeśli puścimy wodze fantazji i damy dojść do głosu swojej stylistycznej intuicji, możemy uzyskać fascynujący drapieżny smart casualowy outfit.

Przejdźmy jednak do konkretów. Wygodne ciemne spodnie typu jogger będą się znakomicie komponować z jasnym topem. Powiewu świeżości całokształtowi tej stylizacji dodadzą eleganckie botki lub szpilki ze zwierzęcym motywem oraz połyskującą biżuterią. Abstrahując od tego, jako znakomite urozmaicenie tej koncepcji stylizacyjnej wyśmienicie sprawdzi się elegancka kopertówka lub inna torebka wizytowa wykonana ze skóry tudzież materiału skóropodobnego ozdobiona złotą klamrą.

Sportowe torebki damskie w wielkomiejskim świecie

Wprost idealnym zastosowanie klasycznych sportowych torebek są prozaiczne spacery po mieście. Pierwszym rodzajem torebki, który wzorową spełni tę funkcję, jest shopper bag. Wspomniany typ torebki jest przede wszystkim wygodny i pakowny, co jest nieocenionym walorem podczas wędrówek w wielkomiejskiej dżungli. Design, jakim odznacza się shopper bag wcale nie musi być nudny za sprawą licznych dodatków. Przy zakupie tej torebki powinniśmy zwrócić jednak uwagę na to, jak zorganizowane jest jej wnętrze, aby było łatwo nam znaleźć niezbędne przedmioty.

Niezwykle uniwersalnym uzupełnieniem dla sportowej stylizacji jest listonoszka. Zazwyczaj ta torebka damska jest mniej szykowna niż shopping bag, ale prosto można ją zestawić na przykład ze sneakersami.

Na sam koniec pozostał nam kuferek. Tak, to nie przypadek. Choć zazwyczaj ten dodatek utożsamiany jest z eleganckim stylem, to wyważone minimalistyczne modele ze skromną ilością ozdób inteligentnie komponują się ze sportowymi butami.

Dodaj komentarz